Akcesoria

Podnośnik do rolek

HKM - Podnośnik do rolek

Podnośnik do rolek zaprojektowany i skonstruowany przez HKM Sp. z o.o. w Sopocie. Łatwy w obsłudze, solidna konstrukcja na kółkach pozwala łatwo przetransportować rolę.
Nie potrzebuje zasilania, co sprawia, że nasz podnośnik można używać wszędzie i w każdych warunkach.
Przezbrojenie jest bezproblemowe i trwa krótką chwilę.

Przecinarka do gilz

HKM - Przecinarka do gilz

Przecinarka do gilz, zaprojektowana i skonstruowana przez HKM Sp. z o.o. w Sopocie, charakteryzująca się wysoką wydajnością i łatwością obsługi.
Tym co wyróżnia naszą przecinarkę , jest innowacyjne rozwiązanie przygotowania przecinarki do pracy z gilzami o różnej średnicy.

Wykrojniki blaszane

HKM - Wykrojniki blaszane

Wykrojniki blaszane, wykonane w niezawodnej technologii AccuPrime™, to uniwersalne narzędzie przystosowane do wykrawania praktycznie każdego materiału. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania, dostosowywane do potrzeb indywidualnych klienta. Mogą być używane do wykrawania materiałów ściernych, samoprzylepnych, folii, siatek i wielu innych. Do największych zalet naszych wykrojników blaszanych należą jeszcze łatwość użycia oraz szybkość zmiany wykrojnika. Wykrojniki blaszane AccuPrime™ to tanie rozwiązanie do pracy krótkiej oraz średniej, stanowiące idea

Wykrojniki stałe

HKM - Wykrojniki stałe

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment stałych wykrojników rotacyjnych, wyprodukowanych przy użyciu zaawansowanych technologii CNC oraz EDM. Nasze wykrojniki stałe są wykonane z najwyższej jakości stali, co zapewnia wysoką wytrzymałość, a precyzyjne wykończenie powierzchni gwarantuje najlepszy rezultat wykrawania. Szeroka gama wariantów czyni nasze wykrojniki odpowiednimi do praktycznie każdego zadania, zapewniając przy tym wysoką opłacalność produkcji.

W naszej aktualnej ofercie znajdują się:

  • wykrojniki CNC
  • wykrojniki

Cylindry drukowe

HKM - Cylindry drukowe

Cylindry drukowe wykonujemy przy użyciu niezwykle precyzyjnej technologii CNC, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktu,a co za tym idzie, zadowolenia naszych klientów. Cylindry drukowe są dostępne w naszej ofercie w trzech wariantach.

Cylinder drukowy Standard
Wykonany z wysokiej jakości aluminium cylinder drukowy do codziennego użytku.

Cylinder drukowy Anodowany
Wykonany z wysokiej jakości aluminium cylinder drukowy, pokryty dodatkową powłoką, zapewniającą odporność na zarysowania i rdze oraz wydłużoną żywot

Cylindry nożowe i perforujące

HKM - Cylindry nożowe i perforujące

Cylindry nożowe i perforujące, które oferujemy, to znakomite i długotrwałe narzędzia do wycinania lub przycinania poprzecznego.
Wymienne noże, które zawsze załączamy w komplecie, są wykonane tak, aby ich wymiana nie stanowiła żadnego problemu. Nie wymagają użycia żadnych dodatkowych klinów, a ich umiejscowienie na powierzchni cylindra zależy wyłącznie od życzeń klienta.
W skład zestawu, oprócz cylindra oraz noży, wchodzą również koła zębate oraz czopy. Cylindry nożowe z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości.

Cylindry do tłoczenia

HKM - Cylindry do tłoczenia

Nasze cylindry do tłoczenia są produkowane według dokładnych wytycznych klientów przez najlepszych techników z wieloletnim doświadczeniem.
Szeroki zakres wymiarów (nawet do 254mm średnicy i 762mm szerokości cylindra) pozwala na dostosowanie cylindra do każdej maszyny. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu powierzchni cylindra uzyskany rezultat jest wysokiej jakości nawet przy tłoczeniu drobnych elementów.
W naszej ofercie znajdują się również najwyższej klasy narzędzia blaszane do tłoczenia oraz cylindry do tłoczenia CopperFlex™, wykonane z specj

Osie EDP

HKM - Osie EDP

Oferowane przez nas osie przecinające i EDP to innowacyjne rozwiązanie w przemyśle drukowym, pozwalające na wykonanie wielu operacji wzdłuż wstęgi przy użyciu tylko jednego narzędzia.
Nacinanie, rozcinanie oraz wykrawanie otworów może być wykonywane jednocześnie lub osobno. Wysoka jakość użytej stali pozwala na osiągnięcie świetnych efektów wykrawania, nawet przy długotrwałej pracy narzędzia.
Oferujemy osie przecinające i EDP w każdych powszechnie używanych rozmiarach.

Wałki dociskowe i prowadzące

HKM - Wałki dociskowe i prowadzące

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wzbogaciliśmy swoją ofertę o szeroki zakres wałków dociskowych oraz prowadzących.
Dysponujemy zarówno klasycznymi anvilami, jak i schodkowymi, a także z możliwością regulacji położenia. Wszystkie z nich są wykonane z najwyższą precyzją z najlepszej, hartowanej stali zapewniając idealnie gładką powierzchnie przeciwwałka.
Oferujemy także, wykonane z równie wysoką dbałością o szczegóły, wałki prowadzące dodatkowo powlekane materiałem antypoślizgowym, dzięki któremu prowadzenie wstęgi staje się o wi

Myjki ultradźwiękowe Phoenix

Sonic Solutions - Myjki ultradźwiękowe Phoenix

Seria Phoenix została stworzona, jako odpowiedź na potrzeby rynku i posiada następujące ulepszenia:
Bezpieczniejsza częstotliwość ultradźwięków Dzięki temu, nasze urządzenia wyczyszczą bezpiecznie i dokładnie wszystkie aniloksy, nawet te o wysokiej liniaturze.
Ulepszone generatory Zewnętrzny generator zapewnia wysokie bezpieczeństwo, a także pozwala na łatwą i szybką wymianę na inny, bez ingerencji w pozostałe komponenty systemu.
Bezpieczniejszy system grzewczy Wbudowany termos