Przewijarka do etykiet

Przewijarki do etykiet, to absolutnie niezbędna maszyna w każdej drukarni. Etykiety nie tylko trzeba wydrukować, rozciąć, wyciąć, uszlachetnić i zabezpieczyć, lecz również przewinąć na odpowiednie role i ilość sztuk na roli. Klient najczęściej ma bardzo dokładne oczekiwania, co do konfekcjonowania zleconych etykiet. Dlatego przewijarki do etykiet, to równie często sprzedawana maszyna jak maszyna drukarska flexo czy cyfrowa maszyna do druku etykiet. Możemy kupić przewijarkę lub częściej, - przewijarkę ze sztancą, tj. modułem do wykrawania etykiet. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest zakup całego finishingu tj. maszyny, która nie tylko nam przewinię etykiety na odpowiednią role i ilość na roli, lecz również wytnie i uszlachetni etykietę. Uniwersalność i szerokie zastosowanie finiszingów firmy GM, powoduje, że są kupowane o wiele częściej niż same przewijarki. Szczególnie w mniejszych zakładach, gdzie finishing pełni wiele ról, sama przewijarka, choć tańsza w efekcie nie jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Chyba, że nasz zamówienia są tak duże, iż sama przewijarka do etykiet ma pełne, stale obłożenie.

PR320S

HKM - PR320S

Przewijarka HKM PR320s to szybkie i niezawodne urządzenie do konfekcji etykiet na końcowym etapie produkcji. Maszyna już w standardowej konfiguracji jest wyposażona w podwójny, pół-automatyczny nawijak typu turret. Zainstalowane podzespoły pochodzą od renomowanych producentów, takich jak FIFE (prowadzenie wstęgi) czy Mitsubishi (serwonapędy oraz sterownik PLC). Maszyna osiąga prędkość do 300 m/min, a dzięki wbudowanemu modułowi rozcinania wzdłużnego oraz licznikowi etykiet/metrów, jest doskonałym uzupełnieniem parku maszynowego każdej drukarni etykieto

PR320

HKM - PR320

Przewijarka HKM PR320 to nasze ekonomiczne rozwiązanie do konfekcji etykiet. Maszyna w standardowej konfiguracji jest wyposażona w licznik etykiet oraz metrów, prowadzenie wstęgi, zespół noży krążkowych do rozcinania wzdłużnego, a także podwójny nawijak, który skutecznie podnosi wydajność maszyny. Kompaktowa budowa, łatwość obsługi oraz bardzo niska cena tworzą z tej maszyny optymalne rozwiązanie do konfekcji mniej wymagających nakładów.

PR550

HKM - PR550

Przewijarka HKM PR550 to nasze ekonomiczne rozwiązanie do konfekcji etykiet. Maszyna w standardowej konfiguracji jest wyposażona w licznik etykiet oraz metrów, prowadzenie wstęgi, zespół noży krążkowych do rozcinania wzdłużnego, a także podwójny nawijak, który skutecznie podnosi wydajność maszyny. Kompaktowa budowa, łatwość obsługi oraz bardzo niska cena tworzą z tej maszyny optymalne rozwiązanie do konfekcji mniej wymagających nakładów. W zetawie 2 nawijaki 76 mm.